Märts

N 05.03 "Erakordne veepudel" kl 9.20 Värska Kultuurimaja

N 05.03 "Erakordne veepudel" kl 11.00 Meremäe Kool

R 06.03 "Erakordne veepudel" kl 9.50 Põlva Kool

R 06.03 "Erakordne veepudel" kl 11.00 Põlva Kool

E 09.03 "Erakordne veepudel" kl 9.25 Kilingi-Nõmme Gümnaasium

E 09.03 "Erakordne veepudel" kl 11.30 Mõisaküla Kultuurimaja

E 09.03 "Erakordne veepudel" kl 17.00 Vana-Vigala Lasteaed

T 10.03 "Erakordne veepudel" kl 9.25 Taebla Kool

T 10.03 "Erakordne veepudel" kl 11.45 Kullamaa Kultuurimaja

E 16.03 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Lasteaed Nõmmekannike

E 16.03 "Erakordne veepudel" kl 11.30 Tallinna Rännaku Lasteaed

E 16.03 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Tallinna Lehola Lasteaed

T 17.03 "Erakordne veepudel" kl 9.15 Lasteaed Naeratus

T 17.03 "Erakordne veepudel" kl 11.30 Tallinna Kadaka Lasteaed

T 17.03 "Erakordne veepudel" kl 15.00 Tallinna Männikäbi Lasteaed

E 23.03 "Erakordne veepudel" kl 9.15 Kohtla-Nõmme Kool

E 23.03 "Erakordne veepudel" kl 11.15 Kohtla-Järve Maleva Põhikool

E 23.03 "Erakordne veepudel" kl 12.15 Kohtla-Järve Maleva Põhikool (etendus vene keeles)

T 24.03 "Erakordne veepudel" kl 10.00 Vaba Lava Narva Teatrikeskus

T 24.03 "Erakordne veepudel" kl 11.30 Vaba Lava Narva Teatrikeskus (etendus vene keeles)

 Aprill

 

N 4.04 "Võti" kl 9.30 Vaida La Pillerpall

N 4.04 "Võti" kl 11.30 Tln. La Südameke

N 4.04 "Võti" kl 15.30 Tln. Lotte La

R 5.04 "Võti" kl 9.15 Saarepeedi Kool

R 5.04 "Võti" kl 11.40 Mustla Rahvamaja

E 15.04 "Võti" kl 9.15 ja 10.15 Kohtla-Järve La Rukkilill

E 15.04 "Võti" kl 16.00 Kohtla-Järve La Tareke

T 16.04 "Tiivakandjad" kl 9.10 ja 10.15 Kohtla-Järve Maleva Põhikool

T 16.04 "Võti" kl 15.15 Sillamäe La Päikseke

K 17.04 "Tiivakandjad" kl 10.00 Avinurme Kultuurikeskus

K 17.04 "Võti" kl 11.45 Iisaku La Kurekell

K 17.04 "Võti" kl 15.10 Mäetaguse La Tõruke

E 22.04 "Võti" kl 9.00 ja 10.00 Kohtla-Järve La Punamütsike

E 22.04 "Võti" kl 11.40 Kohtla-Järve La Buratino

E 22.04 "Võti" kl 15.30 Kohtla-Järve La Kakuke

T 23.04 "Võti" kl 9.30 Kohtla-Järve La Aljonuska

T 23.04 "Võti" kl 11.15 Kohtla-Järve La Pääsuke

T 23.04 "Võti" kl 15.30 Kohtla-Järve La Väikemees

K 24.04 "Võti" kl 9.15 ja 10.05 Kohtla-Järve La Kirju-Mirju

K 24.04 "Võti" kl 11.30 Kohtla-Järve La Karuke

K 24.04 "Võti" kl 15.30 Kohtla-Järve La Mesimumm

T 30.04 "Tiivakandjad" kl 9.10 Kambja Kultuurikeskus

 

Mai

E 6.05 "Marakratt ja kesköine raamatukogu"kl 11.30 Sindi Seltsimaja (Piletimaailm)

T 7.05 "Marakratt ja kesköine raamatukogu" kl 9.30 Valjala Rahvamaja (Piletimaailm)

T 7.05 "Marakratt ja kesköine raamatukogu" kl 12.30 Orissaare Kultuurimaja (Piletimaailm)

N 9.05 "Võti" kl 10.00 ja 10.50 Tln. Kullatera La

E 13.05 "Võti" kl 9.30 Püssi Marjakese La

E 13.05 "Võti" kl 11.30 Erra La

E 13.05 "Võti" kl 15.45 Kiviõli La Kannike

 

Juuni

 

N 27.06 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

R 28.06 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

L 29.06 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

P 30.06 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

 

Juuli

 

T 2.07 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

K 3.07 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

N 4.07 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

K 10.07 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

N 11.07 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

R 12.07 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

L 13.07 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)

P 14.07 "Rongirüüv" kl 19.00 Karilatsi Vabaõhumuuseum (Piletilevi)