Mai

E 6.05 "Merele!" kl 9.45 Eidapere Koolis

E 6.05 "Merele!" kl 11.45 Järvakandi Koolis

E 6.05 "Kulplased" kl 9.25 Kohila Gümnaasium

E 6.05 "Kulplased" kl 11.15 Kernu Kool

T 7.05 "Merele!" kl 11.05 Tabasalu Ühisgümnaasiumis

K 8.05 "Nähtamatu poiss" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)

N 9.05 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Narva Lasteaed Muinasjutt

N 9.05 "Erakordne veepudel" kl 11.40 Narva Lasteaed Karikakar

N 9.05 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Narva Lasteaed Kaseke

R 10.05 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Narva Lasteaed Kirsike

R 10.05 "Erakordne veepudel" kl 11.40 Narva Lasteaed Pingviin

R 10.05 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Narva Lasteaed Punamütsike

P 12.05 "Merele!" kl 14.00 Eesti Meremuuseumis

E 13.05 "Kulplased" kl 9.30 Laeva Lasteaed

E 13.05 "Kulplased" kl 11.40 Anni Lasteaed

E 13.05 "Kulplased" kl 15.15 Tartu Lasteaed Kelluke

T 14.05 "Kulplased" kl 9.30 Rõngu Lasteaed Pihlakobar

T 14.05 "Kulplased" kl 11.40 Rannu Lasteaed

T 14.05 "Kulplased" kl 15.15 Puhja Lasteaed Pääsusilm

K 15.05 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Narva Lasteaed Põngerjas

K 15.05 "Erakordne veepudel" kl 11.40 Sillamäe Lasteaed Jaaniussike

K 15.05 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Narva Lasteaed Potsataja

N 16.05 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Narva Lasteaed Päikene

N 16.05 "Erakordne veepudel" kl 11.40 Narva Lasteaed Sipsik

N 16.05 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Narva Lasteaed Sädemeke

R 17.05 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Narva Lasteaed Tuluke

R 17.05 "Erakordne veepudel" kl 11.15 Narva Lasteaed Käoke

R 17.05 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Mäetaguse Lasteaed Tõruke

E 20.05 "Kulplased" kl 9.30 Meie Mängurühm

E 20.05 "Kulplased" kl 11.40 Eralasteaed Rüblik

E 20.05 "Kulplased" kl 15.15 Tartu Lasteaed Rukkilill

T 21.05 "Kulplased" kl 9.30 Elva Järve Lasteaed

T 21.05 "Kulplased" kl 11.40 Luke Lasteaed Segasumma

T 21.05 "Kulplased" kl 15.10 Nõo Lasteaed Krõll

N 23.05 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Narva Lasteaed Vikerkaar

N 23.05 "Erakordne veepudel" kl 11.40 Narva Lasteaed Pääsuke

R 24.05 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Kohtla-Järve Lasteaed Muinasjutt

R 24.05 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Avinurme Lasteaed Naerulind

N 30.05 “Nähtamatu poiss“ kl 8.30 Tõrva Gümnaasium

N 30.05 “Nähtamatu poiss“ kl 11.45 Keeni Kool

N 30.05 “Nähtamatu poiss“ kl 18.00 Uulu Kool