Oktoober

E 1.10 "Nähtamatu poiss" kl 10.00 A. H. Tammsaare muuseum Vargamäel
E 1.10 "Nähtamatu poiss" kl 11.30 Aravete Keskkool
T 2.10 "Nähtamatu poiss" kl 11.30 Narva-Jõesuu Kool
T 2.10 "Nähtamatu poiss" kl 13.15 Sinimäe Põhikool
K 3.10 "Nähtamatu poiss" kl 8.10 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
K 3.10 "Nähtamatu poiss" kl 10.30 Maidla Kool
T 9.10 "Nähtamatu poiss" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
T 9.10 "Nähtamatu poiss" kl 13.00 Laeva Põhikool
K 10.10 "Nähtamatu poiss" kl 9.10 Jõgeva Põhikool
K 10.10 "Nähtamatu poiss" kl 10.10 Jõgeva Põhikool
N 11.10 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Tartu Lasteaed Krõll
N 11.10 "Erakordne veepudel" kl 11.40 Tartu Lasteaed Poku
N 11.10 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Lasteaed Väike Pauline
R 12.10 "Erakordne veepudel" kl 10.00 Tartu Lasteaed Tõruke
R 12.10 "Erakordne veepudel" kl 12.00 Tartu Lasteaed Kannike
R 12.10 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Tartu Lasteaed Tähtvere
E 15.10 "Nähtamatu poiss" kl 9.00 Kiviõli I Keskkool
E 15.10 "Nähtamatu poiss" kl 10.30 Kiviõli I Keskkool
E 29.10 "Nähtamatu poiss" kl 9.30 Jäneda Kool
E 29.10 "Nähtamatu poiss" kl 11.15 Aegviidu Rahvamaja
E 29.10 "Nähtamatu poiss" kl 13.30 Peetri Kool
T 30.10 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Lasteaed Puhhi
T 30.10 "Erakordne veepudel" kl 11.30 Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi
T 30.10 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Tartu Lasteaed Sipsik
K 31.10 "Erakordne veepudel" kl 9.30 Melliste Lasteaed-Algkool
K 31.10 "Erakordne veepudel" kl 11.40 Võnnu Lasteaed Värvuke
K 31.10 "Erakordne veepudel" kl 15.15 Tartu Lasteaed Pääsupesa

November

N 1.11 "Prometheus" kl 17.00 Sõltumatu Tantsu Lava (festival NAKS)
E 5.11 "Nähtamatu poiss" kl 8.10 Kehtna Põhikool
E 5.11 "Nähtamatu poiss" kl 10.00 Alu Kool
K 7.11 "Nähtamatu poiss" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
E 12.11 "Telefonilood" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
E 12.11 "Telefonilood" kl 12.50 Puurmani Mõisakool
E 12.11 "Telefonilood" kl 16.30 Kuremaa Lasteaed-Algkool
T 13.11 "Telefonilood" kl 9.00 Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool
T 13.11 "Telefonilood" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
T 13.11 "Telefonilood" kl 17.00 Uusna Külamaja
K 14.11 "Telefonilood" kl 9.30 Ridala Põhikool
K 14.11 "Telefonilood" kl 12.00 Martna Põhikool
K 14.11 "Telefonilood" kl 17.00 Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus
E 19.11 "Nähtamatu poiss" kl 9.30 Tudu Kool
E 19.11 "Nähtamatu poiss" kl 12.00 Tapa Gümnaasium
E 19.11 "Nähtamatu poiss" kl 13.30 Tapa Gümnaasium

R 30.11 "Pöialpoiss Nils Karlsson" kl 11.00 Iloni Imedemaal Haapsalus ESIETENDUS

Detsember

L 1.12 "Pöialpoiss Nils Karlsson" kl 15.00 Iloni Imedemaal Haapsalus

K 5.12 "Pöialpoiss Nils Karlsson" kl 11.00 Iloni Imedemaal Haapsalus

N 6.12 "Pöialpoiss Nils Karlsson" kl 11.00 Iloni Imedemaal Haapsalus

R 7.12 "Pöialpoiss Nils Karlsson" kl 11.00 Iloni Imedemaal Haapsalus

Märts

N 14.03 "Nähtamatu poiss" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
E 18.03 "Telefonilood" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
T 19.03 "Telefonilood" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)

Aprill

E 8.04 "Telefonilood" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
T 9.04 "Telefonilood" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
N 11.04 "Nähtamatu poiss" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)

Mai

K 8.05 "Nähtamatu poiss" kl 11.00 Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)