Juuli

K 05.07 „Saabastega kass“ kell 18.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

N 06.07 „Saabastega kass“ kell 18.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

R 07.07 „Saabastega kass“ kell 18.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

L 08.07 „Saabastega kass“ kell 11.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

P 09.07 „Saabastega kass“ kell 11.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

T 18.07 „Saabastega kass“ kell 18.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

K 19.07 „Saabastega kass“ kell 18.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

R 21.07 „Saabastega kass“ kell 18.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

L 22.07 „Saabastega kass“ kell 11.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

P 23.07 „Saabastega kass“ kell 18.00    Iloni Imedemaa Haapsalus

„Saabastega kassi" etenduste piletid müügil Piletimaailmas ja Piletilevis

 

Juuni

N 01.06 „Nähtamatu poiss“ kell 11 Tartu raekoda

N 01.06 „Nähtamatu poiss“ kell 17 Tartu raekoda

 

Mai

 

K 03.05 „Nähtamatu poiss“ kl 9.00 Vastse-Kuuste Kultuurimaja

K 03.05 „Nähtamatu poiss“ kl 10.50 Viluste Põhikool

K 03.05 „Nähtamatu poiss“ kl 13.00 Mooste Kultuurimaja

N 4.05 "Nähtamatu poiss" kl 11.00 Teatri Kodu

T 09.05 „Erakordne veepudel“ kl 9.30 Kasti Lasteaed Karikakar

T 09.05 „Erakordne veepudel“ kl 12.00 Vana-Vigala Lasteaed

T 09.05 „Erakordne veepudel“ kl 16.00 Rapla Lasteaed Päkapikk

N 11.05 „Erakordne veepudel“ kl 9.30 Rapla Lasteaed Kelluke

N 11.05 „Erakordne veepudel“ kl 12.00 Kivi-Vigala Lasteaed Pääsulind

N 11.05 „Erakordne veepudel“ kl 15.00 Kehtna Lasteaed Siller

R 12.05 „Erakordne veepudel“ kl 9.30 Orissaare Lasteaed Päikesekiir

R 12.05 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Muhu Lasteaed

 

Aprill

 

E 03.04 "Nähtamatu poiss" kl 10.00 Mõniste Rahvamaja

E 03.04 "Nähtamatu poiss" kl 12.05 Meremäe kool

T 11.04 „Nähtamatu poiss“ kl 9.50 Kärdla Põhikool

T 11.04 „Nähtamatu poiss“ kl 12.40 Käina Kool

K 12.04 „Nähtamatu poiss“ kl 10.00 Olustvere Põhikool

K 12.04 „Nähtamatu poiss“ kl 12.30 Adavere Põhikool

N 13.04 "Nähtamatu poiss" kl 9.30 Lohusuu Kool

N 13.04 "Nähtamatu poiss" kl 11.30 Mäetaguse Rahvamaja

E 17.04 "Nähtamatu poiss" kl 9.50 Rakke Kool

E 17.04 "Nähtamatu poiss" kl 12.00 Väike-Maarja Seltsimaja

K 26.04 "Nähtamatu poiss" kl 9.30 Iisaku Gümnaasium

K 26.04 "Nähtamatu poiss" kl 11.20 Avinurme Kultuurimaja

 

Märts

 

N 2.03 "Nähtamatu poiss" kl 12.05 J. Liivi nim Alatskivi Keskkool

T 7.03 "Nähtamatu poiss" kl 9.00 Kõpu Põhikool

T 7.03 "Nähtamatu poiss" kl 12.15 Tõstamaa Keskkool

K 8.03 "Nähtamatu poiss" kl 9.00 Salme Kultuurimaja

K 8.03 "Nähtamatu poiss" kl 11.00 Lümanda Põhikool

N 9.03 "Nähtamatu poiss" kl 9.30 Aste Põhikool

N 9.03 "Nähtamatu poiss" kl 12.00 Mustjala Põhikool

K 15.03 "Nähtamatu poiss" kl 9.40 A. Haava nim Pala Põhikool

K 15.03 "Nähtamatu poiss" kl 11.50 Mustvee Kool

E 27.03 "Pink" kl 10.00 Tootsi Lasteaed-Põhikool

E 27.03 "Pink" kl 13.00 Tori Põhikool

T 28.03 "Telefonilood" kl 9.45 Järvakandi Kool

T 28.03 "Telefonilood" kl 12.00 Kullamaa Keskkool

R 31.03 "Pink" kl 10.50 Tõrva Gümnaasium

R 31.03 "Pink" kl 17.00 Karksi Valla Kultuurikeskuses